Klasa humanistyczna / biologiczno-chemiczna 2018

Szczawnica-Poronin-Zakopane

Wycieczka wcale nie zapowiadała się atrakcyjnie – zimno, deszczowo, ponuro….

Ale jakież było nasze zaskoczenie, gdy jechaliśmy już na „zakopianką” i pojawiło się piękne słoneczko, które na dodatek cudownie ogrzewało nasze spragnione przygód i zabawy serduszka: )

Pieniny przywitały nas przepięknym widokiem gór skąpanych w słońcu i mieniących się wszystkimi barwami jesieni – spacer po Szczawnicy, wizyta w Niedzicy (zamek, zapora) po stokroć zwróciły trudy przeżycia 4 godzin w autokarze. A wieczorem, już w Poroninie, dyskoteka.

Drugi dzień to przede wszystkim wjazd kolejką na Butorowy Wierch i doskonała zabawa na Gubałówce – mieliśmy okazję sprawdzić swoje umiejętności w paintballu, co czyniliśmy z wielkim zaangażowaniem – bo przecież zabawa zabawą, ale zwycięstwo też jest ważne.

Wizyta w zakopiańskiej papugarni to też gratka dla wszystkich miłośników w tych ptaków (nie tylko).

Mamy nadzieję, że przed nami jeszcze kilka atrakcyjnych wycieczek.: )

kl. Ic i IIc

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ I ŚLUBOWANIE KLASY IC

12 października spotkaliśmy się z okazji Święta Edukacji Narodowej oraz Ślubowania klasy humanistyczno-przyrodniczej. Uczniowie klasy I c stali się pełnoprawnymi członkami naszej społeczności szkolnej. Mamy nadzieję, że lata spędzone tutaj będą zawsze wspominać jako jeden z najpiękniejszych okresów w swoim życiu.

W tym szczególnym dniu przedstawiciele Samorządów Uczniowskich naszego zespołu skierowali pod adresem wszystkich nauczycieli oraz pracowników obsługi i administracji wiele pełnych ciepła i życzliwości słów, dziękując im za trudną pracę, wyrozumiałość i cierpliwość, oraz życząc dużo wytrwałości w spełnianiu swoich marzeń, sukcesów zawodowych, jak również uśmiechu każdego dnia…

Życzenia, piosenki w wykonaniu Julki, Patrycji i Natalii przy akompaniamencie Martyny i Dominiki oraz program artystyczny opracowany przez uczniów klasy II c wpłynęły na miłą i niepowtarzalną atmosferę w tym uroczystym dniu.

Wszyscy byliśmy pod ogromnym wrażeniem pomysłowości uczniów naszego zespołu!!! Tak trzymać!!!