KONKURS OFERT

Dyrektor III Liceum Ogólnokształcącego im. Generała Władysława  Andersa w Dąbrowie Górniczej ogłasza konkurs ofert na zakup wyposażenia klasy mundurowej realizującej „Pilotażowy program wspierania szkół ponadgimnazjalnych prowadzących Certyfikowane Piony Wojskowych Klas Mundurowych” wg załącznika nr 1.

Oferty cenowe wraz z dokładnym opisem technicznym i zdjęciem oferowanego produktu należy składać na adres emaliowy szkoły  lo3dg@onet.pl lub w sekretariacie szkoły od pon. do piątku w godz. 7:30-15:30 do dnia 30 listopada 2018r.

Załącznik nr 1

LP. NAZWA ASORTYMENTU J.M. ILOŚĆ
1 Kamizelka taktyczna szt. 27
2 Gumowa atrapa karabinka z pasem nośnym szt. 27
3 Hełm ochronny (wojskowy lub replika balistycznego) szt. 27
4 Busola lub kompas szt. 10
5 Okulary ochronne szt. 27
6 Replika ASG z magazynkami w systemie AK / broń pneumatyczna z akcesoriami szt. 5
7 Maska przeciwgazowa szt. 2
8 Saperka z pokrowcem szt. 10
9 Komplet kpp + nosze medyczne kpl. 1
10 Staza taktyczna szt. 5
11 Radiotelefony PMR (w zestawie) szt. 3
12 Przybory do walki wręcz – gumowe atrapy: nóż, pistolet, saperka, ochraniacz na głowę (kpl. przeznaczony dla 10 osób) kpl. 1
13 Makieta broni szkoleniowej (karabinek rozbieralny systemu AK) szt. 2
14 Replika granatu ręcznego (treningowy, szkolny) szt. 4
15 Kurtka ubrania ochronnego typu Goretex (ubranie przeciwdeszczowe) wzór MON 128 szt. 27

Dąbrowa Górnicza, 2018-06-27

K O M U N I K A T

Dyrektor III Liceum Ogólnokształcącego w Dąbrowie Górniczej zaprasza przedstawicieli firm produkujących umundurowania na zebranie z rodzicami klas mundurowych zaplanowanego na 16 lipca br. o godz. 17.00

Proszę o przedstawienie oferty cenowej na umundurowanie wg poniższej specyfikacji:

1. Ubranie bojowe wzór policyjny z tzw. tkaniny „patrol”, z naszywką flagi państwowej na prawym rękawie, imiennikiem nad lewą kieszenią kurtki.
  2. Buty taktyczne.
  3. Pas skórzany do ubrania bojowego.
  4. Czapka patrolowa z godłem państwowym.

Dla klasy wojskowej wg wzoru określonego przez Ministerstwo Obrony Narodowej

Ostateczną decyzję o wyborze oferty podejmą prawni opiekunowie uczniów podczas zebrania.

RAPORT – Dziecko w krainie smartfonów