Sport w III LO

ZAWODY STRZELECKIE

Na zawodach „O Srebrne Muszkiety” drużyna chłopców wywalczyła I miejsce w Dąbrowie Górniczej. A zatem jedziemy na rejony.
Szkołę reprezentowali:Mróz Hubert, Koniusz Daniel, Posłuszny Michał, Regulski Mateusz. Czepielewicz Dawid.
Odrobinę zabrakło dziewczętom, ale NATALKA ZYGAŁA w klasyfikacji indywidualnej zajęła I miejsce.
Agata Zarzycka, Elżbieta Sołtysik, Klaudia Solarz i Natalia Wielińska uzupełniały drużynę żeńską.

GRATULUJEMY wszystkim uczestnikom zawodów.

 


GRYPA KRZYŻUJE PLANY ….

Z przykrością informujemy społeczność szkolną, iż z przyczyn zdrowotnych nasz czołowy zawodnik, lider reprezentacji szkolnej w tenisie stołowym Kacper Szczodrowski nie mógł uczestniczyć w rejonowych zawodach w tenisie stołowym.

W związku z powyższym nasza drużyna nie powtórzyła ubiegłorocznego sukcesu.

Kacprowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Za rok spróbujemy ponownie znaleźć się w gronie najlepszych i powalczyć o wysokie lokaty na zawodach wojewódzkich


DODATKOWE ZAJĘCIA Z WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

 STRZELECTWO SPORTOWE

Uczniowie klas mundurowych III LO walczą na dodatkowych zajęciach ze strzelania   z broni pneumatycznej o miano najlepszego strzelca w każdym miesiącu roku szkolnego 2017/2018.

Zajęcia prowadzi na terenie szkoły nauczyciel wychowania fizycznego Violetta Ziółko   w każdy czwartek.

Najlepszymi strzelcami w październiku 2017r. zostali:

  1. Michał Posłuszny II a       110 pkt.
  2. Daniel Koniusz I b       110 pkt.
  3. Daniel Kołodziej I b       101 pkt.
  4. Kamila Grabiszewska II a         90 pkt.
  5. Karolina Stachoń II a          84 pkt.
  6. Elżbieta Sołtysik II a         84 pkt.
  7. Bożena Ślęzak I b          83 pkt.
  8. Piotr Wiktorowski I b          89 pkt.
  9. Katarzyna Sutor II a          72 pkt.
  10. Klaudia Solarz II a          64 pkt.

Wyniki z dnia 19.10.2017r. i  26.10.2017r.

Najlepszej dziesiątce gratulujemy uzyskanych wyników!!!

Najlepszymi strzelcami w listopadzie 2017r. zostali:

  1. Patryk Rosik II a        104 pkt.
  2. Agata Zarzycka II a          73 pkt.
  3. Michał Warwas   I b          59 pkt.
  4. Daniel Koniusz I b           59 pkt.
  5. Julia Szotek II a          51 pkt.
  6. Piotr Stefański I b          50 pkt.
  7. Elżbieta Sołtysik II a          50 pkt.
  8. Dawid Czepielewicz II a           46 pkt.
  9. Hubert Mróz I b           43 pkt.
  10. Michał Szkutnik II a           42 pkt.

Wyniki z dnia 09.11.2017r. i  16.11.2017r.

Najlepszej dziesiątce gratulujemy uzyskanych wyników!!!

Najlepszymi strzelcami w grudniu 2017r. zostali:

  1. Daniel Koniusz   I b            61 pkt.
  2. Mateusz Regulski II a            58 pkt.
  3. Maciej Stefaniak I b           50 pkt.
  4. Piotr Stefański      I b       50 pkt.
  5. Piotr Wiktorowski I b            48 pkt.
  6. Michał Warwas I b            47 pkt.
  7. Sebastian Wawrzak I b            45 pkt.
  8. Klaudia Solarz II a            44 pkt.
  9. Daniel K ołodziej I b            44 pkt.
  10. Daniel Bodzioch II a            43 pkt.

Wyniki z dnia 14.12.2017r.

Najlepszej dziesiątce gratulujemy uzyskanych wyników!!!

 

Najlepszymi strzelcami w I semestrze 2017/2018 roku zostali:

  1. Daniel Koniusz     I b                   230 pkt.
  2. Daniel Kołodziej I b                   184 pkt.
  3. Piotr Wiktorowski I b                    170 pkt.
  4. Karolina Stachoń II a                   156 pkt.
  5. Piotr Stefański I b                  151 pkt.
  6. Patryk Rosik II a                  150 pkt.
  7. Agata Zarzycka II a                  148 pkt.
  8. Klaudia Solarz II a                  136 pkt.
  9. Elżbieta Sołtysik II a                  134 pkt.
  10. Dawid Czepielewicz II a                  129 pkt.

 Gratulujemy wszystkim kadetom uzyskanych wyników w pierwszym semestrze i zachęcamy do rywalizacji w drugim semestrze 2017/2018 roku

 

RYWALIZACJA W  II  SEMESTRZE ROZPOCZĘTA

 Najlepszymi strzelcami w styczniu 2018r. zostali:

  1. Dawid Czepielewicz II a        187 pkt.
  2. Daniel Koniusz I b         161 pkt.
  3. Gabriel Jędrzejczyk I a         127 pkt.
  4. Karolina Stachoń II a        124 pkt.
  5. Daniel Bodzioch II a        117 pkt.
  6. Mateusz Regulski II a        113 pkt.
  7. Jakub Bakowski I b           94 pkt.
  8. Olaf Janukowicz I b           91 pkt.
  9. Klaudia Solarz II a          90 pkt.
  10. Natalia Wielińska I a           88 pkt.

Wyniki z dnia 04.01.2018r. ;  11.01.2018r. i 18.01.2018r.

Najlepszej dziesiątce gratulujemy uzyskanych wyników!!!


MISTRZOSTWA  DĄBROWY  GÓRNICZEJ

W  TENISIE STOŁOWYM  DZIEWCZĄT  I CHŁOPCÓW

Reprezentacja naszej szkoły pod opieką nauczyciela wychowania fizycznego Violetty Ziółko uczestniczyła 11 października 2017 r. w Miejskich Indywidualnych Zawodach w Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców szkół ponadgimnazjalnych. W Mistrzostwach Dąbrowy Górniczej brało udział osiem dąbrowskich szkół.

Naszą szkołę reprezentowała drużyna dziewcząt w składzie:

  1. Klaudia Solarz                       II a
  2. Natalia Wielińska                 I a
  3. Dominika Latos                     I b

Naszym dziewczętom nie poszło, aż tak dobrze jak chłopcom bo zajęły dopiero IV miejsce w mieście, ale widać było ich zapał i wielkie serce, które włożyły w grę.

Drużynę chłopców reprezentowali uczniowie:

  1. Kacper Szczodrowski           II a
  2. Hubert Mróz                            I b
  3. Sebastian Wawrzak               I b

Po zaciętej walce chłopcy zdobyli  I miejsce w mieście.

   Zarówno dziewczęta jak i chłopcy dali z siebie wszystko i godnie reprezentowali naszą szkołę. Zobaczcie sami w galerii zdjęć.

  Składamy naszej drużynie dziewcząt i chłopców serdeczne gratulacje oraz życzymy kolejnych sukcesów w tej dziedzinie sportowej.

Przed nami Rejonowe Zawody w Tenisie Stołowym w kategorii chłopców już w środę 18 października 2017r.  

Trzymajcie kciuki !!!